17 Ekim 2017 Salı

Mutlaka Oynayacağınız Android’e en iyi Yıldız Savaşı Oyunları

Mutlaka Oynayacağınız Android’e en iyi Yıldız Savaşı Oyunları ’nı Google Play Store Editörü tarafından da beğenilen 5 Yıldız Savaşları oyununu sizlere tanıtacağız.

Mutlaka Oynayacağınız Android’e en iyi Yıldız Savaşı Oyunları 

Star Wars, Star Gate gibi yıldız savaşları filmlerinin büyük hayranı olanların yıldız savaşları filmlerinin bir parçasıymış hissiyatını verecek, evrenler ve gezegenler arası savaşla birlikte gezi imkanı sunan eğlenceli oyunları sizler için araştırdık. 


Star Wars™: Force Arena

Netmarble Games tarafından yapılmış bir oyun, PVP tarzı bu oyunda birden fazla oyuncu ile online olarak savaş alanlarında göz alıcı Star Wars karakterlerinin görünümünde savaşma imkanı tanınmaktadır. Oyunda karakter toplama özelliği ile farklı karakterleri bünyenize katabiliyorsunuz. Bu sayede oyunda bulunan tüm karakterleri bünyenize katabiliyorsunuz. Online oyuncuların aktif olduğu bu oyunda rekabet ortamı bulmanız kaçınılmaz. Oyunda rakip bulmakta sıkıntı da çekmiyorsunuz. Oyuna başladığınızda oyunun ara yüzü ilk etapta karışık gelse de oyuna alıştığınızda fırtına birlikleri ve X kanatlarını rakiplerin üzerine saldırttığınızda bu durumu hemen unutuyorsunuz. Oyunda sevdiğiniz Star Wars karakterini bünyenize katmak için paket kartlar bulunmakta ve bu paket ile istediğiniz Star Wars karakterini satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra oyun başka arkadaşınız ile birlikte oynama imkanı sunuyor. Oyun da ikiye iki maçlar da bulunmaktadır. 

Star Wars™: Force Arena indirmek için tıklayın.Star Wars™: Commander

Disney tarafından yapılmış bir oyun, bu oyunun en dikkat çeken yanı  ise aktif ve büyümekte olan bir topluluk oluşmasıdır. Strateji tabanlı olan oyunda kendinize bir üs kuruyorsunuz. Bununla birlikte kendinize sağlam bir kale inşa ediyorsunuz. Güzel görsellere sahip olan bu strateji oyununda Star Wars filminde bulunan yerleri görmek mümkün. Klasik strateji oyunlarını aratmayan, fakat görünüm olarak yüksek kaliteye sahip olan oyunda uzun süreli olarak sıkılmadan oynamanız mümkün gözüküyor. Oyunun seslendirmeleri diğer strateji oyunlarına göre baya geniş.Tek başınıza oynarken geliştiğiniz de online olarak diğer oyuncularla birlikte bir topluluğa katılabiliyorsunuz. Diğer oyunculara saldırın ve kendinizi savunun başkalarına yem olmamak için elinizden geleni yapın.

Star Wars™: Commander indirmek için tıklayın.Angry Birds Star Wars II Free

Rovio Entertainment Ltd. tarafından yapılmış bir oyun, Angry Birds’e yeni bir bakış açısı getiren bu oyun hızlı ilerlemeli seviyeler ve kolay oynanışı ile basit bir Star Wars film deneyimi arayanlara ve Angry Birds oyununu sevenlerin vazgeçilmezi haline gelecek niteliklere sahiptir. Angry Birds kuşlarını oynarken değişik tehlike türlerine göre uçurarak yerçekimi ve fiziğin gücünü kullanıyorsunuz. Ayrıca oyunda domuzların tarafına geçerek kötü rolde de olabiliyorsunuz. Oyun tek kişilik oynanabilmekle birlikte online olarak başka oyunculara karşı domuzlara saldırabiliyorsunuz. Bu oyun Angry Birds oyunu ile Star Wars’u birleştirmiş gibi duruyor.

Angry Birds Star Wars II Free indirmek için tıklayın.


Lego ® Star Wars™: TFA

Warner Bros. Internationel Enterprises tarafından yapılmış olan birinci sınıf bir aksiyon oyunu, adından da anladığınız gibi Lego ile Star Wars’u birleştiren bu oyunda macera ve aksiyon sevenler bu oyunu çok seveceksiniz. Oyunda aksiyon ve maceranın tam ortasında oluyorsunuz. BB-8, Rey, Kylo Ren gibi karakterlerin yanı sıra oyunda başka başka bir sürü karakterde bulunmaktadır. Warnes Bros.’un beğenilen aksiyon ve macera dolu bulmaca oyunu olan bu oyunda nesneleri inşa edebiliyor, yıkıyor ve yeniden yapabiliyorsunuz. Oyunun ilk bölümü ücretsiz olsa da diğer bölümleri açmak biraz masraflı olsa da oyun gayet başarılı olmuş.

Lego® Star Wars™: TFA indirmek için tıklayın. 

Yıldız Savaşları X

Tuhao tarafından yapılmış olan bu oyun, uçak oyunları kategorisine dahil olmaktadır. Fakat uçak yerine Star Wars filmindeki gemileri kullandığınız nadir oyunlardan birisidir. Oyunda ister cedayların gemisini isterseniz cumhuriyetin gemilerini kullanabiliyorsunuz. Oyunda filmdeki gemilerden Millennium Falcon, TIE Fighter, X-Win, Ghost, Ebon Hawk gibi gemileri de bulabilirsiniz. tanınmış bir oyun olmasa bile geniş bir oyuncu kitlesine sahip oyunda Yıldız Savaşları filmindeki gemileri kullanma deneyimi yaşamak isteyenlerin çok seveceği ve keyifli anlar geçirmenizi sağlayacağı kaçınılmaz. Ayrıca oyunda birinci gözden bakış açısıyla oyuna ayrı bir zevk katılmış.

Yıldız Savaşları X indirmek için tıklayın. 

Bu yazımızda sizlere Google Play Store'da bulunan oynaması zevkli 5 tane güzel Yıldız savaşları oyununu tanıtmış oldum. Bir dahaki sefer farklı 5 oyunu sizlere tanıtacağım.

Daha önceki Mutlaka Oynayacağınız Android Nişancı Oyunları yazımız için tıklayın. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder